Konstrukcje Stalowe

Przedsiębiorstwo WOSTAL, specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych oraz magazynowych, hangarów na maszyny rolnicze, obiektów handlowych, konstrukcji przemysłowych oraz konstrukcji dachów. Nasza oferta na produkcje konstrukcji stalowych, skierowana jest głównie do klientów z okolic Bydgoszczy i Torunia. Jednakże przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Lata doświadczeń w produkcji konstrukcji stalowych sprawiły że jesteśmy pewni swojej pracy a nasze konstrukcje są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły i w pełni profesjonalnie. Jesteśmy otwarci na realizacje indywidualnych projektów wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych.

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata naszej działalności,  zezwalają nam zaoferować naszym klientom konstrukcje wytrzymałe i wysokiej jakości. Na zlecenie naszych klientów wykonamy m.in. kontenery stalowe, wiaty stalowe, podesty i pomosty, jak również hale montażowe, produkcyjne i garażowe. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt do realizacji naszych zleceń. Podejmujemy się wszelkich zleceń, nawet tych nietypowych i trudnych. Wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, stanowią naszą podstawową ofertę. Są przygotowywane przez naszych specjalistów z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów znajdujących się w projekcie. Wiedza z zakresu budowy konstrukcji stalowych, pozwala nam doradzić naszym klientom najdogodniejsze rozwiązania które dopasowane są do ich oczekiwań.

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać najróżniejsze konstrukcje stalowe, takie jak np.

– pomosty (z możliwością montażu w okolicach Bydgoszczy i Torunia)

– balustrady

– bramy i ogrodzenia

– kratownice

– ławki

– wiaty stalowe

– podesty

– pomosty

– kontenery stalowe

– hale montażowe

– hale produkcyjne

– hale garażowe

 

Nasze konstrukcje są w całości wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w Ślesinie koło Bydgoszczy. Zajmujemy się również montażem, wcześniej wykonanych przez nas konstrukcji (okolice Bydgoszczy i Torunia).

Wszystkie wyprodukowane przez nas konstrukcje stalowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, oraz szybkim terminem realizacji.  Co najważniejsze wykonywane przez nas konstrukcje stalowe są w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Konstrukcje Stalowe”]

 

 

Blacha Sp. z o.o.
Konstrukcje stalowe
+48 602 451 892
biuro@blacha.com.pl
wojcieszak@blacha.com.pl